CONCURS PLANURI DE AFACERE

ATENTIE!!

1. Conform prevederilor legale in vigoare, pentru dosarele de concurs transmise prin curier se considera ca depunerea a fost facuta in termen daca data predarii dosarului catre curier este pana la 09.06.2022, ora 18:00 inclusiv. Avand in vedere calendarul desfasurarii concursului, va recomandam ca in situatia in care optati pentru depunerea prin curier, sa utilizati servicii de tip “Urgent/Red Code” ale prestatorilor de servicii de curierat, astfel incat documentele sa ajunga la sediul specificat in metodologie si sa poata fi inregistrate cat mai curand posibil. 

 

 

2. Copia certificatului de absolvire a cursului de Competente antreprenoriale trebuie prezentata la dosarul de concurs DOAR de catre persoanele care nu au urmat programul de formare antreprenoriala in cadrul proiectului!